Рятувальні служби Волинської області минулими вихідними, 20 та 21 червня, змушені були працювати у посиленому режимі. Вони загасили 11 осередків горіння сухої трави та 5 займань на сміттєзвалищах, водночас продовжуючи ліквідацію тління на торф’яних масивах у Луцькому та Камінь-Каширському районах, про що сповістили у ГУ ДСНС області 22 червня.
Найбільш масштабні пожежі сухостою зафіксували на Ковельщині: у селах Заріччя та Білин вигоріло два гектари та один гектар території відповідно. Окрім того, вогнеборці впоралися з тлінням торфу в селі Яревище, де площа загоряння сягнула 0,1 га.
В неділю, 21 червня, вогонь охопив торф’яник біля села Ржищів на площі понад один гектар, де тривають роботи. Також на цій локації продовжують гасити іншу пожежу, що почалася ще 18 червня, яку вдалося локалізувати на площі менше двох гектарів.

Водночас рятувальники разом із місцевими командами працюють на Камінь-Каширщині, де намагаються загасити торф’яники поблизу сіл Тоболи та Нові Підцаревичі. Наразі вогонь вдалося локалізувати на двох ділянках, загальна площа тління яких становить трохи більше 2,5 га.
Для зупинення розповсюдження полум’я працівники ДСНС постійно проливають місця горіння. Процес ліквідації значно ускладнюють суха погода, високі температурні показники, низький рівень вологості та густі чагарники.

Більшість пожеж стали наслідком людської недбалості. Зараз фахівці проводять заходи з виявлення осіб, причетних до цих займань, наголосили в Головному управлінні ДСНС.

