На вчорашньому засіданні сесії Луцької міської ради ухвалили доленосне рішення щодо зміни статусу трьох місцевих дитячих садків. Процес реорганізації розпочнеться негайно.
Зміни торкнуться наступних дошкільних установ:
- Боголюбський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №43;
- Одерадівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №47;
- Рокинівський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №50.
Зокрема, №43 стане частиною Боголюбської гімназії №30, приєднавшись до неї як окремий підрозділ. Це плановий крок. Тим часом №47 увійде до складу Одерадівської гімназії №37.
Аналогічна доля чекає і на заклад №50: його приєднають до Рокинівської гімназії №38 як структурну одиницю. Зміни неминучі.
У найкоротші терміни сформують спеціальні комісії та проведуть повну інвентаризацію майна цих установ. Завершити реорганізацію планують до 1 вересня 2026 року.

