Служи Феміди у Луцьку ухвалили рішення щодо неповнолітнього кермувальника електросамоката. Хлопець отримав суворе фінансове покарання за керування транспортом у стані сп’яніння.
Інцидент стався 11 травня на проспекті Перемоги. Близько другої години ночі увагу екіпажу патрульної поліції привернув підліток, який впевнено пересувався містом на самокаті.
Спілкування з правоохоронцями розставило всі крапки над «і». Тест на приладі Драгер зафіксував 1,46 проміле алкоголю в крові порушника. Юнака негайно усунули від керування, зафіксувавши факт порушення протоколом.
У ході судового засідання підліток повністю визнав свою провину та висловив щире каяття. Він подав офіційну заяву з проханням до суду проявити поблажливість при винесенні вердикту.
Феміда виявилася невблаганною до зухвалої поведінки. Порушника зобов’язали сплатити до державної скарбниці 17 тисяч гривень штрафу, додатково поклавши на нього обов’язок погасити 665 гривень судового збору.

