Конатен 10 мг 28 капсул konaten

Конатен 10 мг 28 капсул konaten

Конатен 10 мг 28 капсул konaten від компанії Фірма - фото 1
650 ₴
Під замовлення

Доставка

 Укрпошта
45 ₴
 Нова Пошта
70 ₴, Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Фірма» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Конатен 10 мг містить діючу речовину атомоксетин і використовується для лікування синдрому дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ ).

Препарат призначається лише як частина повної програми лікування, яка також вимагає використання немедикаментозних методів, таких як групова терапія та поведінкова терапія.

У дорослих Konaten використовується для лікування СДУГ, коли симптоми дуже неприємні та впливають на роботу чи соціальне життя, і пацієнт має симптоми захворювання з дитинства.

Як працює Konaten?

Конатен підвищує концентрацію норадреналіну в мозку. Норадреналін - це хімічна речовина, що виробляється організмом природним шляхом, яка підвищує концентрацію та зменшує імпульсивну поведінку та гіперактивність у пацієнтів із СДУГ. Цей препарат призначають для лікування симптомів СДУГ. Цей препарат не має стимулюючої дії. Про СДУГ

Діти та підлітки з СДУГ показують:

важко сидіти нерухомо на одному місці i

труднощі з концентрацією.

Вони не винні, що не можуть з цим впоратися. З цими проблемами стикаються багато дітей і підлітків.

Однак для людей з СДУГ це може вплинути на повсякденне життя. Діти та підлітки з СДУГ можуть мати труднощі з навчанням і виконанням домашніх справ. Їм важко поводитися належним чином вдома, в школі та в інших місцях. СДУГ не впливає на інтелект дитини чи підлітка.

Дорослі з СДУГ відчувають ті ж труднощі, що й діти з СДУГ; однак у дорослих це може викликати проблеми:

На роботі

в міжособистісних стосунках

з низькою самооцінкою

в науці.

Дивіться також