Бродацид Brodacid засіб для видалення бородавок 8 грам

Бродацид Brodacid засіб для видалення бородавок 8 грам

Бродацид Brodacid засіб для видалення бородавок 8 грам від компанії Фірма - фото 1
250 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
45 ₴
 Нова Пошта
70 ₴, Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Бродацид засіб у вигляді прозорої рідини 8 грам

Здоров'я

дерматології

Захворювання шкіри

Бородавки.

Бродацид містить дві діючі речовини, саліцилову кислоту та молочну кислоту, які ефективні при лікуванні бородавок і бородавок. Обидва інгредієнти відлущують уражену ділянку, роблячи бородавку/тріщину м’якою, полегшуючи її видалення пемзою. Це також може викликати імунну відповідь для створення здорових клітин шкіри, щоб зупинити вірус і допомогти знищити вірус, який викликає бородавки та бородавки.

Характеристика рідини Бродацид від бородавок

Brodacid належить до класу препаратів, які називаються кератолітичними агентами, які використовуються для лікування шкірних захворювань, таких як бородавки, а також для видалення мозолів і натоптишів. Бородавки та кондиломи – це невеликі, надмірні новоутворення на шкірі, викликані вірусами. Бородавки з’являються на тильній стороні рук або пальцях, а бородавки – лише на підошвах. Натоптиші та натоптиші — це товсті, тверді шари шкіри, спричинені тертям і тиском, які зазвичай з’являються на ногах через неправильне взуття.

Бродацид є комбінацією двох кератолітичних засобів, а саме: молочної кислоти та саліцилової кислоти. Продукт працює, розщеплюючи білок шкіри, який називається кератин, і видаляє мертві клітини шкіри, роблячи шкіру м’якою. Brodacid діє як відлущувальна кислота, яка пом'якшує та розчиняє кератин. Крім того, це також допомагає уповільнити випадання шкіри, дозволяючи вашій шкірі функціонувати довше, перш ніж вона стане лущитися. Таким чином, рідина для сосків Brodacid пом’якшує та розчиняє кератин (шкірний білок) і запобігає виникненню вугрів та інших бактеріальних інфекцій шкіри.

Дія Бродацид - рідина від бородавок

Рідина від бородавок «Бродацид» використовується на шкірі для лікування звичайних бородавок на шкірі та стопах. Цей продукт містить 2 основні інгредієнти. Саліцилова кислота є кератолітичним засобом. Він належить до того ж класу ліків, що й аспірин (саліцилати). Він працює, руйнуючи товстий верхній шар шкіри та збільшуючи кількість вологи в шкірі. Це призводить до того, що бородавка, мозоль або мозоль поступово відшаровуються. Молочна кислота діє, створюючи захисне покриття на обробленій ділянці. Це допомагає підтримувати ділянку в чистоті, а також утримує саліцилову кислоту та вологу в контакті зі шкірою. Цей продукт не можна використовувати на обличчі або на родимках, бородавках, з яких росте волосся, або на статевих/анальних бородавках.

Показання

Лікування звичайних бородавок, навколонігтьових бородавок, бородавок на стопі та мозаїчних бородавок.

Композиція

Активними речовинами Бродациду є кислота молочна і саліцилова.

1 г рідини для шкіри містить 50,4 мг молочної кислоти, у вигляді 90% розчину молочної кислоти і 100 мг саліцилової кислоти.  

Допоміжні речовини: - нітроцелюлоза (2:1) + етилацетат, диметилсульфоксид.

Дозування

Завжди використовуйте цей лікарський засіб точно так, як описано в цій брошурі, або за вказівкою лікаря чи фармацевта. У разі сумнівів проконсультуйтеся з лікарем або фармацевтом.

За допомогою аплікатора змастіть ліками чисту і суху поверхню бородавки.

Відкрутивши ковпачок і знявши аплікатор, трохи почекайте, поки зайва рідина витече у флакон, а потім нанесіть лише на поверхню соски, стежачи за тим, щоб рідина не потрапила на здорову шкіру, слизові оболонки або очі.

Змастивши бородавку, почекайте деякий час, поки рідина висохне в білу плівку. 

Використовуйте двічі на день на чисту та суху шкіру.

Змащувати тільки поверхню бородавки, в залежності від результату лікування, протягом декількох днів, максимум до 6-8 тижнів.  

Характеристики

Виробник
GRUPA INCO S.A
Країна виробництва
Польща
Область застосування
тіло
Термін придатності
12.2025 днів
Дивіться також