Osteogenon Остеогенон Остеодженон 40 табл

Osteogenon Остеогенон Остеодженон 40 табл

Osteogenon Остеогенон Остеодженон 40 табл від компанії Фірма - фото 1
600 ₴
Під замовлення

Доставка

 Укрпошта
45 ₴
 Нова Пошта
70 ₴, Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Фірма» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Остеогенон 40 таблеток 

Остеогенон містить органічні компоненти кісткової матриці в фізіологічних пропорціях разом з мікрокристалами гідроксиапатиту, що містять кальцій і фосфор у природному збалансованому співвідношенні.

Осеїн містить білкові та небілкові елементи, що підтверджено позитивно впливає на формування кісткової тканини.

Препарат застосовують при остеопорозі різного походження (у людей похилого віку, після менопаузи, після прийому стероїдів) і для регуляції кальцій-фосфатного балансу під час вагітності та годування груддю, а також як допоміжний засіб після переломів кісток .

Показання

Препарат застосовують при остеопорозі різного походження (у людей похилого віку, після менопаузи, після прийому стероїдів) і для регуляції кальцієво-фосфорного балансу під час вагітності та годування груддю, а також як допоміжний засіб після переломів кісток. 

Дивіться також