Амол Amol 150 мл Польща

Амол Amol 150 мл Польща

Амол Amol 150 мл Польща від компанії Фірма - фото 1
330 ₴
В наявності

Опис

Показання: зовнішньо: при простудних захворюваннях (для розтирання), головних болях, м'язових болях, для зменшення симптомів після укусів комах; внутрішньо: при проблемах з травленням (диспепсичних), наприклад, при метеоризмі та розладі травлення.

Склад: 1 г препарату містить діючі речовини: ментол 17,23 мг, олія цитронелла 1,00 мг, олія гвоздична 1,00 мг, олія кориці 2,40 мг, олія лимонна 5,70 мг, олія м’яти перцевої 2,40 мг, олія лаванди 2,40 мг та допоміжні речовини: етанол 96 %. , вода.

Дія: розслаблююча, зігріваюча, заспокійлива, дезінфікуюча, покращує кровообіг.

Дозування та спосіб застосування: Зовнішньо для втирання для полегшення дискомфорту: втирати невеликою кількістю засобу в нерозведеному вигляді кілька разів на день. Щоб зменшити дискомфорт від укусів комах, протріть місце після укусу ватним диском, змоченим нерозбавленим засобом. Перорально при проблемах з травленням слід приймати від 10 до 15 крапель продукту з рідиною або цукром, якщо виникають симптоми, 3 рази на день.

Протипоказання: алергія на компоненти препарату. Не застосовувати дітям віком до 12 років. Бронхіальна астма та інші респіраторні захворювання, що супроводжуються вираженою гіперчутливістю дихальних

Условия хранения согласно инструкции производителя и приказа Министерства здравоохранения.

Характеристики

Країна виробництва
Польща