Імуран Имуран Imuran 50 мг 100 таблеток Ірландія

Імуран Имуран Imuran 50 мг 100 таблеток Ірландія

Імуран Имуран Imuran 50 мг 100 таблеток Ірландія від компанії Фірма - фото 1
900 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта
45 ₴
 Нова Пошта
70 ₴, Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Фірма» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Діюча речовина - азатіоприн. Кожна таблетка містить 50 мг азатіоприну.

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, крохмаль желатинізований, кислота стеаринова, магнію стеарат, гіпромелоза, макрогол 400; Таблетки Imuran 25 мг також містять титану діоксид (E171), жовтий оксид заліза (E172) та червоний оксид заліза (E172).

Імуран дозування

Завжди використовуйте цей препарат точно так, як сказав вам лікар або фармацевт. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до лікаря або фармацевта.

Кількість Imuran, яку ви приймаєте, може відрізнятися від людини до людини. Доза залежить від лікуваного захворювання і визначається лікарем.

Імуран можна приймати з їжею або натщесерце, але обраний вами спосіб прийому повинен бути однаковим щодня. Деякі пацієнти можуть відчувати нудоту при першому прийомі Імурану. Прийом таблеток після їжі може полегшити ці симптоми.

Під час прийому Імурану лікар проводитиме регулярні перевірки крові. Це необхідно для того, щоб перевірити кількість і тип клітин крові та переконатися, що ваша печінка працює належним чином.

Ваш лікар може також призначити інші аналізи крові та сечі, щоб контролювати функцію нирок і вимірювати рівень сечової кислоти. Сечова кислота є природною речовиною, і її рівень може підвищуватися під час прийому Імурану. Високі концентрації сечової кислоти можуть пошкодити нирки.

Іноді лікар може змінити вашу дозу Імурану на основі результатів цих тестів.

Таблетки слід ковтати цілими. Таблетки не можна розжовувати, ділити або подрібнювати.

Важливо, щоб особи, які доглядають за хворими, усвідомлювали необхідність безпечного поводження з цим препаратом. Якщо ви або ваш опікун маєте справу з пошкодженими таблетками, негайно вимийте руки. Зверніться за порадою до свого лікаря або фармацевта.

Рекомендована доза:

Дорослі після трансплантації органів: у перший день звичайна доза становить до 5 мг на кілограм маси тіла, потім звичайна доза становить від 1 до 3 мг на кілограм маси тіла на добу. Під час лікування лікар коригуватиме дозу залежно від реакції організму на препарат.

Дорослі з іншими захворюваннями: звичайна початкова доза становить від 1 мг до 3 мг на кілограм маси тіла, потім звичайна доза становить від 1 до 3 мг на кілограм маси тіла щодня. Під час лікування лікар коригуватиме дозу залежно від реакції організму на препарат.

Пацієнтам літнього віку може знадобитися менша доза.

Пацієнтам з порушенням функції нирок або печінки може знадобитися менша доза.

Застосування препарату у дітей та підлітків

Діти після трансплантації органів:

Дозування для дітей після трансплантації органів така ж, як і для дорослих.

Діти з іншими захворюваннями:

Дозування для дітей з іншими захворюваннями така ж, як і для дорослих.

Дітям із надмірною вагою може знадобитися більша доза.

Характеристики

Виробник
Aspen Pharma
Країна виробництва
Ірландія
Термін придатності
36 міс
Дивіться також