Семаглутид Рібелсус Rybelsus рибелсус семаглютид 3 мг 10 шт

Семаглутид Рібелсус Rybelsus рибелсус семаглютид 3 мг 10 шт

Семаглутид Рібелсус Rybelsus рибелсус семаглютид 3 мг 10 шт від компанії Фірма - фото 1
1 900 ₴
Під замовлення

Доставка

 Укрпошта45 ₴
 Нова Пошта70 ₴Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Фірма» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Рибелсус 3 мг 10 шт 

для схуднення від ожиріння

Привеземо під замовлення інше дозування!

Rybelsus 3 мг – це лікарський засіб, що містить діючу речовину семаглутид . Цей препарат використовується для зниження рівня цукру в крові.

Діабет 2 типу – це захворювання, при якому організм не виробляє достатньо інсуліну, або вироблений інсулін не знижує рівень цукру в крові належним чином. У деяких випадках в крові з'являється занадто багато цукру.

Підвищення рівня цукру в крові протягом тривалого періоду часу може призвести до таких шкідливих наслідків, як проблеми з серцем, захворювання нирок і очей, а також порушення кровообігу в кінцівках. Тому важливо підтримувати рівень цукру в крові в межах норми

Показання

Rybelsus використовується для лікування діабету 2 типу у дорослих (віком від 18 років), коли лише дієти та фізичних вправ недостатньо:

окремо - у пацієнтів, які не можуть приймати метформін (інший протидіабетичний засіб) або

з іншими протидіабетичними препаратами - коли інших ліків недостатньо для контролю рівня цукру в крові. Це можуть бути ліки, які приймаються перорально або ін’єкційно, наприклад інсулін.

Діюча речовина: семаглутид

Композиція

Діюча речовина - семаглутид. Кожна таблетка містить 3 мг семаглутиду.

Допоміжні речовини: натрієва сіль салькапрозової кислоти, повідон К90, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат.

Дозування

Рекомендована доза Rybelsus:

Початкова доза становить одну таблетку 3 мг один раз на добу протягом одного місяця.

Через місяць лікар збільшить вашу дозу до 7 мг один раз на день.

Ваш лікар може збільшити вашу дозу до 14 мг один раз на день, якщо ваш рівень цукру в крові недостатньо контролюється прийомом 7 мг один раз на день.

Ваш лікар призначить дозу, яка підходить саме вам. Не змінюйте дозу без поради лікаря. Не рекомендується приймати дві таблетки по 7 мг для досягнення ефекту дози 14 мг, оскільки це не було досліджено.

Прийом Rybelsus:

Таблетки Рибелсус слід приймати натщесерце в будь-який час доби.

Таблетку Рибелсус проковтнути цілою, запиваючи невеликою кількістю води (до 120 мл). Таблетку не слід ділити, подрібнювати або жувати, оскільки це не впливає на всмоктування семаглутиду.

Після прийому таблетки Rybelsus зачекайте принаймні 30 хвилин перед першою їжею чи напоєм за день або перед прийомом інших пероральних ліків. Зменшення цього часу до менш ніж 30 хвилин зменшить абсорбцію семаглутиду.

Завжди приймайте Rybelsus точно відповідно до вказівок лікаря. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до лікаря або фармацевта

Дивіться також