Naltex Налтекс 50 мл 56 таблеток

Naltex Налтекс 50 мл 56 таблеток

Naltex Налтекс 50 мл 56 таблеток від компанії Фірма - фото 1
2 750 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта45 ₴
 Нова Пошта70 ₴Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Фірма» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Налтекс 50 мг 56 таблеток 

Налтекс Акорд – препарат, що використовується для лікування залежностей , відноситься до групи препаратів, що діють на нервову систему. Налтекс Акорд 50 мг містить діючу речовину налтрексону гідрохлорид.

Показання

Налтрексону гідрохлорид використовується в поєднанні з іншими ліками або іншими методами лікування, щоб допомогти пацієнтам, залежним від таких наркотиків, як героїн (опіоїди), подолати свою залежність. Він також показаний як засіб, що підтримує абстиненцію при лікуванні алкогольної залежності. Налтрексон блокує рецептори в мозку, тим самим блокуючи дію опіоїдів. Пацієнти більше не відчувають того стану ейфорії, який вони відчували після прийому опіоїдів.

Діюча речовина: налтрексону гідрохлорид

1 таблетка, вкрита оболонкою, містить:

50 мг діючої речовини налтрексону гідрохлориду

також містить: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, кросповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, гіпромелоза (E464), макрогол 400, полісорбат 80 (E433), заліза оксид жовтий (E172), заліза оксид червоний (E172), титану діоксид (E171). )

Дивіться також