Фемібіон 0 Фемибион Femibion 28 таблеток планування вагітності

Фемібіон 0 Фемибион Femibion 28 таблеток планування вагітності

Фемібіон 0 Фемибион Femibion 28 таблеток планування вагітності від компанії Фірма - фото 1
280 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта45 ₴
 Нова Пошта70 ₴Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Фірма» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Ще до вагітності жінки, які планують дитину, повинні подбати про відповідний рівень фолієвої кислоти в організмі. Зазвичай після 4-го тижня після зачаття відбувається закриття нервової трубки. Саме з цієї структури розвиваються головний і спинний мозок дитини. Однак на цьому ранньому терміні вагітність часто залишається нерозпізнаною. Низький рівень фолієвої кислоти на ранніх термінах вагітності є одним із факторів ризику дефектів нервової трубки у плода, що розвивається¹. Сприятливий ефект настає при вживанні 400 мкг фолієвої кислоти в день, тому починати прийом Фемібіону 0 Планування вагітності варто за місяць до зачаття

Характеристики

Виробник
Польща
Термін придатності
18 міс
Дивіться також