Комплекс Moller's Heart Здорове серце 60 капсул Моллерс Моллер Mollers

Комплекс Moller's Heart Здорове серце 60 капсул Моллерс Моллер Mollers

Комплекс Moller's Heart Здорове серце 60 капсул Моллерс Моллер Mollers від компанії Фірма - фото 1
380 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта45 ₴
 Нова Пошта70 ₴Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Опис

Moller's Heart Complex - це дієтична добавка, призначена для доповнення щоденного раціону дорослих. Капсули найвищої якості містять омега-3 кислоти, включаючи докозагексаєнову кислоту (DHA), ейкозапентаєнову кислоту (EPA) і альфа-ліноленову кислоту (ALA), які є джерелом концентрованого риб'ячого жиру. Формула додатково доповнена часником у формі масляного мацерату та вітаміном D у формі холекальциферолу.

Комплекс Moller's Heart Здорове серце - властивості інгредієнтів

Капсули Moller's містять риб'ячий жир від сталого рибальства. Сировина сертифікована MSC ( Середземноморська морська компанія ) і характеризується високим вмістом незамінних омега-3 жирних кислот. Ейкозапентаєнова кислота (EPA) і докозагексаєнова кислота (DHA) сприяють правильній роботі серця . Сприятливий ефект досягається при щоденному споживанні 250 мг EPA і DHA. Крім того, альфа-ліноленова кислота (АЛК) допомагає підтримувати нормальний рівень холестерину в крові . Сприятливий ефект виникає при споживанні 2 г АЛК на день з усіх джерел у правильно складеному раціоні. Але вітамінD необхідний для правильної роботи м'язів. Крім того, цей інгредієнт сприяє підтримці нормального імунітету організму .

Капсули Moller's Heart Complex - це унікальна комбінація інгредієнтів, яка є ідеальним рішенням для людей, які хочуть підтримати здоров'я серця (DHA та EPA) та імунітет ( вітамін D). Упаковка з 60 штук дозволить протягом місяця щоденного прийому їжі.

застосування

Дієтична добавка з активними інгредієнтами, включаючи DHA та EPA для здоров’я серця.

Рекомендований прийом

Дорослі: 2 капсули на день.

Капсули рекомендується приймати під час або після їжі, запиваючи водою.

Характеристики

Країна виробництва
Норвегія