Adenuric (Люксембург) 80mg Аденурик Аденурік 28 таблеток

Adenuric (Люксембург) 80mg Аденурик Аденурік 28 таблеток

Adenuric (Люксембург) 80mg Аденурик Аденурік 28 таблеток від компанії Фірма - фото 1
670 ₴
В наявності

Доставка

 Укрпошта45 ₴
 Нова Пошта70 ₴Безкоштовно від 5 000 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата на картку «Monobank»
 Оплата на картку «Приватбанк»

Зверніть увагу!

Самолікування шкодить вашому здоров'ю. Перед покупкою препарату проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція (опис препарату), розміщена на даній сторінці, має інформаційний характер і призначена виключно для ознайомлювальних цілей.Лише лікар може прийняти рішення про призначення препарату, а також визначити дози та способи його застосування.

Зовнішній вигляд товару може відрізнятись від його зображення.

Компанія «Фірма» не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що виникли внаслідок використання інформації, розміщеної на сайті.

Опис

Таблетки Adenuric 80 мг містять активний інгредієнт фебуксостат і використовуються для лікування подагри , яка пов’язана з надлишком хімічної речовини, що називається сечовою кислотою (уратом), в організмі.

У деяких людей кількість сечової кислоти в крові збільшується і може стати занадто великою, щоб сполука залишалася розчиненою. Коли це відбувається, кристали уратів можуть утворюватися в суглобах і нирках, навколо них. Утворені кристали можуть спричинити раптовий, сильний біль, почервоніння, тепло та набряк суглоба (так званий напад подагри). Якщо хворобу не лікувати, більші відкладення т.зв тофі. Тофі може спричинити пошкодження суглобів і кісток.

Аденурик діє шляхом зниження рівня сечової кислоти . Підтримуючи низький рівень сечової кислоти шляхом прийому Adenuric один раз на день, зупиняється утворення кристалів і з часом зменшуються симптоми. Підтримка достатньо низьких концентрацій сечової кислоти протягом досить тривалого періоду часу також може призвести до зменшення тофусів.

Характеристики

Виробник
Menarini
Країна виробництва
Польща
Термін придатності
24 міс
Дивіться також